Козлодуй има европейска купа по кик-бокс

Цветимир Иванов от козлодуйския тим “Златните момчета” стана носител на европейска купа по кикбокс. Това стана на провелия се от 11 до 14 април турнир в Сараево, Босна и Херцеговина.

Президентът на клуба Георги Вачев заведе на силното състезание петима състезатели. Цветимир Иванов стана шампион при деца 13-15 г. до 42 кг. Мартин Цветков стана вицешампион при деца 13-15 г. в категория 57 кг.

Мартин Атанасов остана 6-ти при деца 13-15 г. в категория 52 кг. Ивана Томова се класира на трето място при девойки- старша възраст в тежка категория. Денислав Димитров завърши с бронз при юноши- младша възраст до 60 кг.

"Състезанието беше първото международно участие за тази година за нашите състезатели. В него участваха над 100 спортисти от 20 държави. Благодаря на Община Козлодуй и кмета Маринела Николова за помощта, която оказва на нашия спорт", заяви Георги Вачев.