RM TV - Програма

RM TV - Програма

ПОНЕДЕЛНИК – 14.09.2020

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 58 еп. /п/

07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 53 еп./п/ 

08.00 "Страници от живота" - сериал, 116 еп.

09.00 "Робин Худ" - аним. филм 47 еп. 

09.30 "Сянката на Елена" - сериал, 68 еп.

10.30 "Чочарка" - игр. филм.

12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 53 еп. /п/

13.30 “Есен в Ню Йорк" – игр. филм

15.30 “Планета земя"- док. филм. 21 еп. , 22 еп. 

16.30 "Страници от живота" - сериал, 116 еп./п/

17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 54 еп.

18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 59 еп.

19.30 "Новини" - центр. емисия

20.00 “Особеностите на руския риболов“ - игр. филм

22.00 "Новини" /п/ 

22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 59 еп. /п/

23.20 "Сянката на Елена" - сериал, 68 еп.  /п/

00.00 "Край на програмата"

 

ВТОРНИК – 15.09.2020 

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 59 еп. /п/

07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 54 еп./п/

08.00 "Страници от живота" - сериал, 117 еп.

09.00 "Доктор Снагълс" - аним. филм 1 еп.

09.30 "Сянката на Елена" - сериал, 69 еп.

10.30 "Ранно щастие"- игр. филм

12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 54 еп./п/

13.30 "Изгубеният свят" - игр. филм

15.30 “Иелоустоун"- док. филм. 

16.30 "Страници от живота" - сериал, 117 еп. /п/

17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 55 еп.

18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 60 еп.

19.30 "Новини" - центр. емисия

20.00 "Никита"- игр.филм

22.00 "Новини" /п/ 

22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 60 еп. /п/

23.20 "Сянката на Елена" - сериал, 69 еп.  /п/

00.00 "Край на програмата"

 

СРЯДА – 16.09.2020

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 60 еп. /п/

07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 55 еп./п/ 

08.00 "Страници от живота" - сериал, 118 еп.

09.00 "Доктор Снагълс" - аним. филм 2 еп. .

09.30 "Сянката на Елена" - сериал, 70 еп.

10.30 "Въздушна ярост" - игр. филм.

12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 55 еп./п/

13.30 "Феникс" - игр. филм.

15.30 “Ал Джазира"- док. филм. 

16.30 "Страници от живота" - сериал, 118 еп. /п/

17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 56 еп.

18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 61 еп.

19.30 "Новини" - центр. емисия

20.00 "Големият бос" - игр.филм

22.00 "Новини" /п/ 

22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 61 еп. /п/

23.20 "Сянката на Елена" - сериал, 70 еп. /п/

00.00 "Край на програмата"

 

ЧЕТВЪРТЪК – 17.09.2020 

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 61 еп. /п/

07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 56 еп./п/

08.00 "Страници от живота" - сериал, 118 еп.

09.00 "Доктор Снагълс" - аним. филм 3 еп.

09.30 "Сянката на Елена" - сериал, 71 еп. 

10.30 "Катин" - игр. филм.

12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 56 еп./п/

13.30 “Мъже” - игр. филм

15.30 “Сталин"- док. филм.

16.30 "Страници от живота" - сериал, 118 еп. /п/

17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 57 еп.

18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 62 еп.

19.30 "Новини" - центр. емисия

20.00 "Жена мечта" - игр. филм

22.00 "Новини" /п/ 

22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 62 еп. /п/

23.20 "Сянката на Елена" - сериал, 71 еп. /п/

00.00 "Край на програмата"

 

ПЕТЪК – 18.09.2020 

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 62 еп. /п/

07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 57 еп. /п/ 

08.00 "Страници от живота" - сериал, 119 еп.

09.00 "Доктор Снагълс" - аним. филм 4 еп.

09.30 "Сянката на Елена" - сериал, 72 еп.

10.30 "Руската певица" - игр. филм

12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 57 еп. /п/ 

13.30 "Не се вълнувай" - игр. филм.

15.30 “Адолф Хитлер"- док. филм.

16.30 "Страници от живота" - сериал, 119 еп./п/

17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 58 еп.

18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 63 еп.

19.30 "Новини" - центр. емисия

20.00 "Направи го преди 30" - игр. филм.

22.00 "Новини" /п/ 

22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 63 еп. /п/

23.20 "Сянката на Елена" - сериал, 72 еп. /п/

00.00 "Край на програмата"

 

СЪБОТА – 19.09.2020 

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 63 еп. /п/     

07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 58 еп./п/

08.00 "Астерикс и голямата битка" - аним. филм

09.30 "Сянката на Елена" - сериал, 73 еп.

10.30 “Професия бежанец"- док. филм.

11.30 “Истински лъжи" – сериал 2 еп.

12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 58 еп. /п/

13.30 “Жената на моя партньор" - игр. филм

15.00 "Доктор Снагълс" - аним. филм 5 еп.

15.30 "Страници от живота" - сериал, 120 еп.

16.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 59 еп.

17.30 “Истински лъжи" – сериал 2 еп./п/

18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 64 еп.

19.15 "Къртицата" - сериал, сезон 2 , 6 еп.

20.00 “Рамбо 4” – игр. филм

21.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 64 еп. /п/

22.15 "Сянката на Елена" - сериал, 73 еп. /п/

23.00 "Виетнам 7" - док. филм

00.00 "Край на програмата"

 

НЕДЕЛЯ – 20.09.2020

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 64 еп. /п/

07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 59 еп./п/ 

08.00 "Синдбад”– аним. филм

09.30 "Сянката на Елена" - сериал, 74 еп. 

10.30 “"- док. филм.

11.30 “Истински лъжи" – сериал 3 еп.

12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 59 еп. /п/ 

13.30 “Пуста земя" - игр. филм

15.00 "Доктор Снагълс" - аним. филм 6 еп. 

15.30 "Страници от живота" - сериал, 120 еп./п/

16.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 60 еп.

17.30 “Истински лъжи" – сериал 3 еп./п/

18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 65 еп.

19.15 "Къртицата" - сериал, сезон 2 , 7 еп.

20.00 “Любовниците" – игр. филм

21.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 65 еп. /п/

22.15 "Сянката на Елена" - сериал, 74 еп. /п/

23.00 "Виетнам 8" - док. филм

00.00 "Край на програмата"

 

ПОНЕДЕЛНИК – 21.09.2020 

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 65 еп./п/

07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 60 еп./п/ 

08.00 "Страници от живота" - сериал, 121 еп.

09.00 "Доктор Снагълс" - аним. филм 7 еп.

09.30 "Сянката на Елена" - сериал, 75 еп.

10.30 "Нечестна игра" - игр. филм.

12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 60 еп./п/

13.30 “Принцът и просякът" – игр. филм

15.30 “Вселената кратя на земята"- док. филм.

16.30 "Страници от живота" - сериал, 121 еп./п/

17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 61 еп.

18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 66 еп.

19.30 "Новини" - центр. емисия

20.00 "Пурпурно сърце“  - игр. филм

22.00 "Новини" /п/ 

22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 66 еп. /п/

23.20 "Сянката на Елена" - сериал, 75 еп. /п/

00.00 "Край на програмата"

 

ВТОРНИК – 22.09.2020

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 66 еп. /п/

07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 61 еп./п/ 

08.00 "Страници от живота" - сериал, 122 еп.

09.00 "Доктор Снагълс" - аним. филм 8 еп.

09.30 "Дивият ангел" - сериал, 1 еп.

10.30 "Знакът на Венера"- игр. филм

12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 61 еп. /п/

13.30 "Замръзналата река" - игр. филм

15.30 “Втората световна война" част 1 - док. филм.   

16.30 "Страници от живота" - сериал, 122 еп./п/

17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 62 еп.

18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 67 еп.

19.30 "Новини" - центр. емисия

20.00 "Брак по италиански" - игр. филм

22.00 "Новини" /п/ 

22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 67 еп. /п/

23.20 "Дивият ангел" - сериал, 1 еп. /п/

00.00 "Край на програмата"

 

СРЯДА – 23.09.2020 

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 67 еп. /п/

07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 62 еп. /п/ 

08.00 "Страници от живота" - сериал, 123 еп.

09.00 "Доктор Снагълс" - аним. филм 9 еп.

09.30 "Дивият ангел" - сериал, 2 еп. 

10.30 "Невинност" - игр. филм.

12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 62 еп./п/

13.30 “Чочарка" - игр. филм

15.30 “Втората световна война" част 2 - док. филм.

16.30 "Страници от живота" - сериал, 123 еп./п/

17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 63 еп.

18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 68 еп.

19.30 "Новини" - центр. емисия

20.00 "Наследството на Ферамотни" - игр. филм

22.00 "Новини" /п/ 

22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 68 еп. /п/

23.20 "Дивият ангел" - сериал, 2 еп. /п/

00.00 "Край на програмата"

 

ЧЕТВЪРТЪК – 24.09.2020

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 68 еп./п/

07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 63 еп. /п/ 

08.00 "Страници от живота" - сериал, 124 еп.

09.00 "Доктор Снагълс" - аним. филм 10 еп.

09.30 "Дивият ангел" - сериал, 3 еп. 

10.30 "Оскар" - игр. филм.

12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 63 еп. /п/ 

13.30 "Откраднато лято" - игр. филм.

15.30 “Земя на прицел" част 1 - док. филм.

16.00 “Земя на прицел" част 2 - док. филм.

16.30 "Страници от живота" - сериал, 124 еп./п/

17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 64 еп.

18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 69 еп.

19.30 "Новини" - центр. емисия

20.00 "Отмъщението" - игр. филм

22.00 "Новини" /п/ 

22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 69 еп. /п/

23.20 "Дивият ангел" - сериал, 3 еп. /п/

00.00 "Край на програмата"

 

ПЕТЪК – 25.09.2020

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 69 еп. /п/

07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 64 еп./п/ 

08.00 "Страници от живота" - сериал, 125 еп.

09.00 "Доктор Снагълс" - аним. филм 11 еп.

09.30 "Дивият ангел" - сериал, 4 еп.

10.30 "Гръмотевични птици" - игр. филм.

12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 64 еп. /п/ 

13.30 "Малката Москва" - игр. филм.

15.30 “Знаменити убийци" - док. филм.

16.30 "Страници от живота" - сериал, 125 еп./п/

17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 65 еп.

18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 70 еп.

19.30 "Новини" - центр. емисия

20.00 "Лов на пирани" - игр. филм

22.00 "Новини" /п/ 

22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 70 еп. /п/

23.20 "Дивият ангел" - сериал, 4 еп.  /п/

00.00 "Край на програмата"

 

СЪБОТА – 26.09.2020 

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 70 еп. /п/      

07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 65 еп./п/

08.00 “Мечешки приключения" – аним. филм

09.30 "Дивият ангел" - сериал, 5 еп. 

10.30 “Лидерите на нацизма" част 1 - док. филм.

11.30 “Насрещно движение" – сериал 1 еп.

12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 65 еп./п/

13.30 “Хай Лайф" - игр. филм

15.00 "Доктор Снагълс" - аним. филм 12 еп.

15.30 "Страници от живота" - сериал, 126 еп.

16.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 66 еп.

17.30 “Насрещно движение" – сериал 1 еп./п/

18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 71 еп.

19.15 "Къртицата" - сериал, сезон 2 , 8 еп.

20.00 “Колела" – игр. филм

21.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 71 еп. /п/

22.15 "Дивият ангел" - сериал, 5 еп. /п/

23.00 “Монголия"- док. филм.

00.00 "Край на програмата"

 

НЕДЕЛЯ – 27.09.2020 

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 71 еп. /п/

07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 66 еп./п/ 

08.00 “Малката принцеса Хайди" – аним. филм

08.45 "Нощта преди Коледа" - аним. филм

09.30 "Дивият ангел" - сериал, 6 еп.   

10.30 “Лидерите на нацизма" част 2 - док. филм.

11.30 “Насрещно движение" – сериал 2 еп.

12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 66 еп./п/ 

13.30 “Жълто" - игр. филм

15.00 "Доктор Снагълс" - аним. филм 12 еп./п/

15.30 "Страници от живота" - сериал, 126 еп./п/

16.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 67 еп.

17.30 “Насрещно движение" – сериал 2 еп./п/

18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 72 еп.

19.15 "Къртицата" - сериал, сезон 2 , 9 еп.

20.00 “Ароматът на успеха" – игр. филм

21.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 72 еп. /п/

22.15 "Дивият ангел" - сериал, 6 еп. /п/

23.00 "Фестивалът Авион" - док. филм

23.20 "Кенеди" - док. филм

00.00 "Край на програмата"

 

ПОНЕДЕЛНИК – 28.09.2020 

06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 72 еп. /п/

07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 67 еп./п/ 

08.00 "Страници от живота" - сериал, 127 еп.

09.00 "Доктор Снагълс" - аним. филм 13 еп.

09.30 "Дивият ангел" - сериал, 7 еп. 

10.30 "Армано" - игр. филм.

12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 67 еп. /п/

13.30 “Леон" – игр. филм

15.30 “Лидерите на нацизма" част 3 - док. филм. 

16.30 "Страници от живота" - сериал, 127 еп./п/

17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” – сериал, 68 еп.

18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 73 еп.

19.30 "Новини" - центр. емисия

20.00 “Кечистът 1 “ - игр. филм

22.00 "Новини" /п/ 

22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 73 еп. /п/

23.20 "Дивият ангел" - сериал, 7 еп. /п/

00.00 "Край на програмата"

 

 

 

 

 

 

 




2020-09-11 11:17:10