Футболистите на Дреновец с тежка загуба

Фуболистите на Дреновец с тежка загуба

ФК Дреновец бе на крачка пред това да бъде представителят на Северозапада във финалната четворка за Купата на АФЛ, но при резултат 2:2 от редовното време, загуби със 7:6 от ФК Академик (Свищов) след дузпи.

Първото полувреме на срещата завърши при резултат 0:0.

В 61-ва минута ФК Академик (Свищов) откриват резултата за 1:0, в 82-ра минута те отново реализират и така резултатът става 2:0. Минута по-късно Дреновец бързо се връщат в играта и след подаване от Мартин Димитров, Радослав Захариев отбелязва гол и резултатът става 2:1.

В 86-та минута Деян Захариев удвоява за Дреновец и така редовното време завършва при резултат 2:2.

При дузпите обаче Академик бяха по-точни и така се оформи крайният резултат 7:6, който изпрати отбора на Академик към финалната четворка за Купата на АФЛ.