Монтана с равенство срещу узбеки

Монтана направи 1:1 с узбекистанския Локомотив /Ташкент/. Това бе втората проверка за българите от лагера в Турция. Двата гола паднаха до почивката. Фудил Идрисс изведе напред Монтана. В 24-та минута халфът бе най-съобразителен при едно меле и откри резултата. До края на полувремето падна и изравнителния гол. Заради травми срещата пропуснаха Антон Карачанаков, Румен Георгиев и Иван – Йоанис. Локомотив /Ташкент/, 12-ти в елита на Узбекистан. Последната проверка за Монтана в Турция е в петък.

Монтана игра в състав: Петър Л. Петров, Андреас Васев, Иван Михов, Йордан Йорданов, Димитър Буров, Антон Тунгаров, Стефанн Каменов, Димитър Пройчев, Фудил Идрисс, Боби Дамянов, Мехди Уамри /Димитър Илиев, Ивелин Георгиев, Мартин Сандов, Марко Стоичевски, Владислав Цеков, Петър Атанасов, Владимир айтов, Филип Ежике/