Локо (Мездра) срази с 5:0 Пещера (Галата)

Третодивизионният ОФК Локомотив (Мездра) записа своя най-категоричен успех досега в контролните срещи от зимната си подготовка. Мездренските "железничари" сразиха с 5:0 новака в групата Пещера (Гала̀та) в проверка, която се игра на изкуствения терен на градския стадион. Хеттрик за  домакините отбеляза централният нападател Валдемар Стоянов, два гола добави неговият партньор в атаката Лионел Матадос. Това е четвърти пореден успех за момчетата на треньора Николай Нинов в контролите от началото на годината - преди това те победиха Искър 1923 (Роман) с 4:2, Витоша U19 (София) с 1:0 и Балкан 1929 (Ботевград) с 2:1.

Следващата проверка на футболистите на Локо (Мездра) е в сряда, 3 февруари, от 15:00 часа, когато те гостуват на петия на полусезона в Югозападната Трета лига Чавдар (Етрополе), а в събота, 6 февруари, приемат Ботев II (Враца), четвърти в есенното класиране в Северозападната Трета лига.