Пъстрина запази лидерската си позиция

Пъстрина 2012 /Николово/ остава лидер във временното класиране на четвърта монтанска футболна дивизия. Тимът на Димитър Нисторов постигна победа с 1:0, като гост на Шурданица /Георги Дамяново/ в дербито на 10-ия кръг. Трите точки донесе Владислав Иванов с попадение в 20-та минута. Тогава Веселин Троянов проби по десния фланг, центрира с глава топката отклони Деян Петров и на втора греда Иванов я прати в мрежата на домакините за 0:1.

Ето и останали резултати: Миньор Кипровец /Чипровци/ - Вършец 2:1, Син стрел /Крапчене/ - Ботев /Кобиляк/ 4:3, Вихър /Николово/ - Пъстренец /Долно Белотинци/ 3:0, Расово – Ком /Берковица/ 1:7. Днес, от 14.30 часа, играят Бойчиновци и Селяк /Стубел/. Пъстрина събра 26 точки, на второ място с 22 излезе Миньор Кипровец, а трети с 21 е Шурданица.