Монтана приключи Славия за едно полувреме

Монтана победи с 2:1 на "Огоста" Славия в здрав мач. В 35 секунда пред монтанци се откри първата възможност. Янко Ангелов стреля, но защитник на Славия сложи крак и топката излезе в корнер. Последва удар на Балджийски, но право в ръцете на Стергиакис. Николай Минков центрира от дясно и Тони Тасев прати топката в мрежата на Славия за 1:0.
Влезлият като резерва Георги Вълчев засече центриране от ляво на Калоян Кръстев за 1:1. Тони Тасев проби от ляво и пусна топката към Бари и французинът изведе напред Монтана в 28-та минута за 2:1.
Славия бе близо до изравняване в 58-та минута, но вратарят Благой Макенджиев през куп играчи пред него изби в корнер удар на Андреас Христов.
10 по-късно Тони Тасев се откъсна сам срещу вратаря на Славия, стреля, но топката лизна напречната греда.
До края монтанци диктуваха нещата на терена, Славия се опитваше да изравни, но без успех.

Монтана: Макенджиев, Йорданов, Христов, Цонков, Д.Илиев /к/, Ангелов, Тасев /81-С.Георгиев/, Бари /90+2 Цветков/, Минков, Балджийски
Славия: Стергиакис, Томбак, Христов, Терзиев /46-Виячки/, Попадийн, Стоев, Гамаков /58-Христов/, Карабельов /к/, Ф. Кръстев /18-Вълчев/, Кирилов, К. Кръстев /58-Рангелов/