Кариана падна с 2:5 от Локо /Сф/

Кариана загуби с 2:5 от Локомотив /София/. Приятелската среща се игра на стадиона в Ерден. Въпреки падналия дъжд теренът позволи да се играе добър футбол. Още във втората минута домакините попариха съперника. Евгени Игнатов - Бамзе проби от ляво и центрира, а Цеков засече топката в мрежата на Василев за 1:0. В 7-та Мартин Василев изравни след пас на Станчев. Момчетата на треньора Веселин Великов наложиха натиск, но Игнатов, Мичев, Личев и Търтов не можаха да вкарат. За гостите пропусна Диков. Бразилският халф на ерданчани Матеос Казерото наказа грешно върната топка от Милошев и изведе напред домакините 2:1 в 57-та минута. С два гола на Павел Петков столичите „железничари” направиха обрат до 2:3. Дичев можеше да върне Кариана в играта, но с глава стреля над гредата. Наско Милев и Диков се разписаха до края за успеха на Локомотив с 5:2. В петък Кариана гостува на Ботев /Враца/.

Кариана: Станев, Цолов, Дичев, Иванов, Николов, Мичев, Дичев, Предев, Търтов, Игнатов, Цеков /Весков, Жостин Мендеш, Матеос Казерото, Пиеров, Хр. Илиев, Апостолов/

Локомотив: И. Василев, Силва, М. Василев, Матеус, Орачев, Семерджиев, Миленков, Стефанов, Александров, Диков, Станчев /Вътков, Милев, Иванов, Траянов, Пешев, Петров/