Кариана загуби с 0:2 в Своге

Кариана отстъпи с 0:2 при гостуването си на Спортист /Своге/ в контролна среща. През ден момчетата на треньора Веселин Великов трябваше да изиграят два мача и това си оказа влияние. С две положения домакините вкараха два гола - в 15 и 75-та минути. През първата част пропуск за ерданчани направи Мартин Петков, а след почивката Евгени Игнатов, Емануил Личев и Георги Търтов. „Контролата с Литекс трябваше да се играе в сряда, но бе в четвъртък. Имахме само един ден за почивка и срещу Спортист си пролича, че не сме свежи”, коментира Великов. Следващата събота у дома Кариана приема Локомотив /София/.

Кариана: Весков, Апостолов, Г. Илиев, Дичев, Николов, Мичев, Предев, Игнатов, Търтов, М. Петков, Цеков /Станев, Цолов, Д. Иванов, Личев, Матеус Казарото, Жустино Мендес, Пиеров, Хр. Илиев/