Старшата на Монтана обърна Вихър /Николово/

Юношите старша възраст на Монтана победиха с 6:5 четвъртодивизионния Вихър /Николово/ в приятелска среща, играна на терена с изкуствена настилка в парк „Огоста”. До почивката аматьорите поведоха с 0:3.

През първите 45 минути два гола за вихърци отбеляза Кристиян Методиев - Пато, а веднъж се разписа Денис Езекиев. В 10-та минута заради разтежение играта напусна нападателят на Вихър Милен Заков. След подновяването на играта контузии извадиха от състава Светлин Томов - Тричи и Деян Детелинов. Последният половин час гостите от Николово останаха с 10 души, тъй като нямаха здрави играчи. С попадения на Кристиян Вълков и Георги Манолиу домакините върнаха два гола. Кристиян Методиев вкара своя хеттрик за 2:4. С две попадения на Емил Петров резултата бе изравнен, а Майкъл Илиев изведе напред старшата за 5:4. Станислав Любенов плонжира и с глава изравни - 5:5. В последната минута юношите старша възраст спечелиха дузпа и Емил Петров оформи своя хеттрик за крайното 6:5.