Ботев (Враца) прегази Етър с 5:1

Ботев (Враца) прегази Етър и усложни още повече ситуацията за тима от Велико Търново. Врачани разбиха великотърновци с 5:1 в последен мач от 11-ия кръг в efbet Лига. Петър Атанасов изведе домакините напред, а Юлиан Ненов удвои. Отново Ненов направи резултата класически в началото на второто полувреме. Димитър Буров продължи головата фиеста, а в следващите минути врачани не показаха милост и Педро Лагоа също се разписа във вратата на Христо Иванов. Свилен Щерев пък отбеляза почетното попадение за домакините.

Врачани продължават със стабилното си представяне от началото на сезона и са в средата на класирането, като днешният успех изкачи тима на 7-ото място, на две точки зад шестия Арда (Кърджали). В Етър ситуацията е коренно различна. "Виолетовите" са на дъното в таблицата и са единственият отбор без победа.