Отлично представяне на кикбоксьорите

Шест медала завоюваха кикбоксьорите от клуб “Арис” на Държавното лично първенство по муай-тай. В надпреварата, която се проведе през почивните дни в Двореца на културата и спорта във Варна участваха 220 състезатели от 22 клуба в страната. При юношите-старша възраст в категория до 60 килограма отлично се представи Дилян Ценов, който спечели шампионската титла. На финала кикбоксьорът от клуб “Арис” надигра представител на клуб “Йорк”-Варна. Също със златен медал, но при девойките-старша-възраст се окичи Антонина Банчева. Възпитаничката на Ангел Иванов триумфира в категория 54 килограма. В първенството при мъжете за пореден път своята класа защити Асен Асенов. Спортист № 1 на Община Враца за 2012 година спечели отличието при 60-килограмовите. Със сребърен медал в категория 75 килограма при юношите-старша възраст се завърна Деян Тодоров. Поради контузия получена във финалната среща врачанският файтър се задоволи с втората позиция. Също със сребърен медал се окичи съотборничката му  Бетина Банчева в надпреварата при девойките-старша възраст в категория до 57 килограма. Отлично в първенството се представи дебютантът Ивайло Иванов. Врачанският състезател се класира на трето място в категория 81 килограма при юношите-старша възраст. В същата възрастова група, но в категория до 71 килограма Явор Любомиров е пети. Главен съдия на първенството беше председателят на врачанския клуб “Арис” Ангел Иванов.