ЧЕЗ

ЧЕЗ - планови прекъсвания

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 23 - 27 април 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Търнак: 9-ти Септември, Бачо Киро, Димитър Благоев, Крайна, Хан Аспарух

Община Мизия  

На 25.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Бутан: 1-ви Май, 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Безименна, Благой Иванов, Васил Априлов, Вела Пеева, Вела Пискова, Вихрен, Ген. Гурко, Ген. Копчев, Ген. Николаев, Ген. Петър Панчевски, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Гроздан Пешов, Даниел Баи, Димитър Благоев, Димитър Борисов, Драгоман, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Извор, Извън Регулацията, Йорданка Чанкова, Камчия, Кирил и Методий, Ленин, Лозенград, Ломска Комуна, местна, местност Крива Бара, местност Лъката, Милин Камък, Мир, Младен Първанов, Надежда, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Панагюрище, Петър Костов, Пирин, Плиска, Преслав, Проф. Методи Балевски, Радецки, Радойково, Речка, Рила, София, Софроний Врачански, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна, Шипка

На 25.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Крива Бара, Общ. Козлодуй: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Васил Левски, Владимир Цветков, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дерето, Дунав, Кубадин, Лиляна Димитрова, Мир, Огоста, Петър Костов, Радецки, Рила, Христо Ботев

На 25.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Манастирище, Общ. Хайредин: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Василев Костов, Безименна, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Дунав, Захари Т. Ценов, Ивайло, Иван Михайлов, Индира Ганди, Калето, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, местност Макавееца, Огоста, Опълченска, Петър Ненков, Пчелина, Станке Димитров, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Крум, Христо Хинов, Цар Самуил, Чавдар, Червена Армия

На 25.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Мизия

На 25.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Михайлово, Общ. Хайредин: Александър Стамболийски, Босилеградска, Георги Димитров, Драва, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лазар Драйчев, Ленин, местност Влашко - Селска Падина, Михаил Кънчев, Никола Вапцаров, Октомври, Панайот Хитов, Рила, Страхил Войвода

На 25.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Оряхово: Христо Смирненски

На 25.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Софрониево

На 25.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Хайредин: Ален Мак, Ангел Боков, Баба Тонка, Бачо Киро, Борис Гавазки, Васил Воденичарски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гръмнатото, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драгоман, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Козарев, Иван Нивянин, Иглика, Клементина, Крум Аврамов, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Латинка, Лиляна Димитрова, Лъката, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Влашко - Селска Падина, местност Ливадето, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Плиска, Площад на Героите, Поройна, Рила, Росица, Савчо Дишов, Тетевенска, Тодор Бушев, Търговска, Търнето, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветан Томов, Юрий Гагарин, Янкова Падина, Яташка

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пролазница: Втора, махала Среден Рът, махала Чуката, Осма, Пета, Първа, Седма

На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Белоградчик: XII-130, Кв. 3, Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извос, местност Извос УПИ VІ-76 Кв. 17, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, УПИ VIII-88 Кв. 10, УПИ-XV-150, ХIII-150 24, Шестнадесета

На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 15:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крачимир: 41, Кв. 14, Втора, Немия, Пета, Първа, Седма

На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белоградчик: Втора, Георги С. Раковски, Здравец, Карловица, Княз Борис I, Съединение, Трета, Трети Март, Цоло Тодоров

На 23.04.2018 г. /08:30 - 15:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Праужда: Втора, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 23.04.2018 г. /08:30 - 15:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 15:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Стакевци: 000502, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.04.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Чифлик, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Четвърта, Тринадесета, УПИ-XV-150, ХIII-150 24, Шестнадесета

На 26.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Граничак: Девета, Десета, махала Ангини, махала Джокини, махала Жикини, махала Николини, махала Първуловци, махала Спасови, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 26.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дъбравка: Двадесет и Пета, Двадесет и Четвърта, Девета, Деветнадесета, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 26.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Салаш: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, махала Куцаровци, махала Пешини, махала Стране, Осма, Парцел №1, Пета, Петнадесета, ПИ 000343, ПИ №037091, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Община Брегово  

На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Брегово, Общ. Брегово: 1-1244 Кв. 121, Александър Стамболийски, Антим Първи, Братя Миладинови, Васил Друмев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Мирон Брезоев, Пеньо Пенев, Първи Май, Роза Люксембург, Сергей Румянцев, Тодор Петров, Хан Аспарух, Хан Крум

На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Връв: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Асен Халачев, Боян Чонос, Гаврил Генов, Георги Динов, Д-Р Петър Берон, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Гюнкин, Йорданка Николова, Климент Охридски, Лиляна Димитрова, Никола Й Вапцаров, Патриарх Евтимий, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев

Община Видин  

На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Видин

На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Винарово, Общ. Ново Село: 156023, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Неговановци: 210061, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Флорентин: I-062032, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Ясен, Общ. Ново Село: 008 До Плажната Ивица, IV - 171 Кв. 18, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Войница: |||-79 Кв. 15, Втора, Девети Септември, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста, Яташка

На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Акациево: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Първа, Селски Път, Четвърта, Шеста

На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Видин: Безименна, Вида, Запад, Ильо Войвода, Крум Бъчваров, Любен Каравелов, Панония, Райко Жинзифов

На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Сланотрън: Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Дванадесета, Десета, Първа, С. Сланотрън, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 27.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Видин: Безименна, Дунавска, Княз Александър Батенберг, ул Ал Батемберк С Дунавска, Химик, Цар Александър II

На 27.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Видин: Хан Аспарух

Община Димово  

На 24.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Орешец, Общ. Димово

На 26.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Димово, Общ. Димово: Боян Чонос, Георги Кирков, Дванадесетте, Кокиче, Коста Йорданов, Коста Петков, Малчика, Пазарска, Свилен Русев, Тодор Титуренков, УПИxVII, Кв. 38

Община Макреш  

На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Макреш: Втора, Георги Бенковски, Дванадесета, Десета, Единадесета, Лило Тошев, Осма, Петко Ценов, Петнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 25.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Раковица: Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемдесет и Трета, Осма, Пета, Петдесет и Първа, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Шеста, Шеста, Шестдесет и Шеста

На 26.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Подгоре: Антон Страшимиров, Васил Коларов, Видин, Георги Димитров, Георги Кирков, Искър, Йосиф В. Сталин, Ленин, Любен Каравелов, Михаил Здравков, Огоста, Пейо К. Яворов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара Планина, Стоян Милков, Царевец

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.




2018-04-20 18:47:13