Спортно лято в Kриводол

На 23 август в Криводол се проведе турнир по тенис на маса. Организацията на проявата е на Общинската комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните и читалищната библиотека. Мероприятието е част от Програмата за организиране на летния отдих на учениците от общината.

В състезанието взеха участие деца на възраст между 10 и 17 години от гр. Криводол. Под ръководството на обществените възпитатели Иван Симеонов и Йорданка Христова децата демонстрираха своите спортни умения в играта тенис на маса.

В индивидуалната надпревара победител стана Цветан Ангелов. Второто място спечели Никола Велчев и на трето място се класира Божидар Борисов. Грамотите връчи секретаря на Общинската комисия Маргарита Петрова. Наградите бяха осигурени от читалищната библиотека.

Следващата проява от Спортно лято 2013 в Криводол е турнирът по шах, който ще се проведе на 10 септември.