Дубълът на Ботев Враца разгроми Септември

Дублиращият отбор на Ботев победи Септември Гложене с 4:0 в контролна среща преди подновяването на шампионата в Северозападната Трета лига. Георги Георгиев отбеляза два гола, а по един добавиха Роберт Руменов и Митко Панов. В 22-ата минута Митко Панов открадна топката, преодоля защитник, но я изпрати покрай вратаря. В 30-ата минута Дидо Танчев подаде към Пламен Петров, който центрира и Георги Георгиев отбеляза за 1:0. След 6 минути игра Дудушки открадна топката пред пенала, пусна към Георги Георгиев, който отбеляза за 2:0. Малко преди почивката Митко Панов уцели гредата.

През второто полувреме момчетата на Ивайло Димитров създадоха доста чисти голови положения, но паднаха само два гола. Първо в 61-ата минута Николай Стефанов подаде към Роберт Руменов, който се озова сам срещу вратаря и реализира за 3:0. 10 минути преди края на се разписа и Митко Панов, който получи топката от Ивайло Дудушки.