Монтана с равен със Славия

Монтана направи 1:1 със Славия във втората си контрола от лятната подготовка. В Банско двата тима не излъчиха победител. Мачът бе №1 за Монтана в курортното градче. В 23-та минута едно от новите попълнения в състава на монтанци Тони Иванов от близо прониза стража на Славия за 1:0. Малко след това Мехди Уамри пропусна да покачи резултата. В 76-та минута Сергей Георгиев имаше шанс да вкара нов гол във вратата на „белите”. В 86-та минута Емил Стоев центрира и Кристиян Добрев от малкото наказателно изравни 1:1. При паса остана съмнене за засада, но такава не бе маркирана.

Утре Монтана трябва да има нова проверка.

Монтана: Димитър Тодоров, Иван Михов /к/, Мишо Минков, Иван Йоанис, Димитър Буров, Мартин Сандов, Йордан Йорданов, Стефан Каменов, Мехди Уамри, Тони Иванов, Даниел Пехливанов /Петър Л. Петров, Даниел Стоянов, Владимир Айтов, Идрисс Фудил, Емануил Личев, Сергей Георгиев, Владислав Цеков, Румен Георгиев, Ивелин Георгиев/