RM TV: 25-31.10.2021 г.
ПОНЕДЕЛНИК – 25.10.2021
06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 14 еп. /п/
07.00 "Страниците от живота” – сериал, 106 еп.
08.00 "Дивият ангел" - сериал, 20 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 47 еп.
09.30 "Слепия" - сериал, 1 еп.(2)
10.30 "Леон" - игр. филм
12.30 "Страниците от живота” – сериал, 106 еп. /п/
13.30 “Кечистът 1" – игр. филм
15.30 "Краят на светът" - док. филм
16.30 "Дивият ангел" - сериал, 20 еп. /п/
17.30 “Глукхар” – сериал, 41 еп.
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 15 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 “Хрониките на Ридрик“ - игр. филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 “Сянката на Елена” – сериал, 15 еп. /п/
23.20 "Слепия" - сериал, 1 еп.(2) /п/
00.00 "Край на програмата"
ВТОРНИК – 26.10.2021
06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 15 еп. /п/
07.00 "Страниците от живота” – сериал, 107 еп.
08.00 "Дивият ангел" - сериал, 21 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 48 еп.
09.30 "Слепия" - сериал, 1 еп.(3)
10.30 "Звярът"- игр. филм
12.30 "Страниците от живота” – сериал, 107 еп. /п/
13.30 “Дванадесета нощ" – игр. филм
15.30 "Космически мечти" - док. филм
16.30 "Дивият ангел" - сериал, 21 еп. /п/
17.30 “Глукхар” – сериал, 42 еп.
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 16 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Есен в Ню Йорк" - игр.филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 "“Сянката на Елена” – сериал, 16 еп. /п/
23.20 "Слепия" - сериал, 1 еп.(3) /п/
00.00 "Край на програмата"
СРЯДА – 27.10.2021
06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 16 еп. /п/
07.00 "Страниците от живота” – сериал, 108 еп.
08.00 "Дивият ангел" - сериал, 22 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 49 еп.
09.30 "Слепия" - сериал, 1 еп.(4)
10.30 "Фантомас" - игр. филм.
12.30 "Страниците от живота” – сериал, 108 еп. /п/
13.30 "История на Бронкс 1" - игр. филм
15.30 "Вселената краят на земята" - док. филм
16.30 "Дивият ангел" - сериал, 22 еп. /п/
17.30 “Глукхар” – сериал, 43 еп.
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 17 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Ирония на съдбата" - игр.филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 “Сянката на Елена” – сериал, 17 еп. /п/
23.20 "Слепия" - сериал, 1 еп.(4) /п/
00.00 "Край на програмата"
ЧЕТВЪРТЪК – 28.10.2021
06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 17 еп. /п/
07.00 "Страниците от живота” – сериал, 109 еп.
08.00 "Дивият ангел" - сериал, 23 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 50 еп.
09.30 "Слепия" - сериал, 2 еп.(1)
10.30 "Другият наш възможен живот" - игр. филм.
12.30 "Страниците от живота” – сериал, 109 еп. /п/
13.30 “Човекът оркестър” - игр. филм
15.30 "Кенеди" - док. филм
16.30 "Дивият ангел" - сериал, 23 еп. /п/
17.30 “Глукхар” – сериал, 44 еп.
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 18 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Ирония на съдбата 2" - игр. филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 “Сянката на Елена” – сериал, 18 еп. /п/
23.20 "Слепия" - сериал, 2 еп.(1) /п/
00.00 "Край на програмата"
ПЕТЪК – 29.10.2021
06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 18 еп. /п/
07.00 "Страниците от живота” – сериал, 110 еп.
08.00 "Дивият ангел" - сериал, 24 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 51 еп.
09.30 "Слепия" - сериал, 2 еп.(2)
10.30 "Дори ангелите ядат боб" - игр. филм
12.30 "Страниците от живота” – сериал, 110 еп. /п/
13.30 "Денят на Свети Валентин" - игр. филм.
15.30 "Йеросалимски синдром" - док. филм
16.30 "Дивият ангел" - сериал, 24 еп. /п/
17.30 “Глукхар” – сериал, 45 еп.
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 19 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Жега в града" - игр. филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 “Сянката на Елена” – сериал, 19 еп. /п/
23.20 "Слепия" - сериал, 2 еп.(2) /п/
00.00 "Край на програмата"
СЪБОТА – 30.10.2021
06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 19 еп. /п/
07.00 "Страниците от живота” – сериал, 111 еп.
08.00 "Франклин и зеления рицар" - аним. филм
09.30 "Слепия" - сериал, 2 еп.(3)
10.30 "Ал Капоне" - док. филм
11.30 "Жоакина" - сериал, 9 еп.
12.30 "Страниците от живота” – сериал, 111 еп. /п/
13.30 "Кажи защо ме остави" - игр. филм
15.00 "Франклин" - аним. филм, 52 еп.
15.30 "Дивият ангел" - сериал, 25 еп.
16.30 “Глукхар” – сериал, 46 еп.
17.30 "Жоакина" - сериал, 9 еп. /п/
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 20 еп.
19.15 "Джо" - сериал, 2 епизод
20.00 “Любовниците” – игр. филм
21.30 “Сянката на Елена” – сериал, 20 еп. /п/
22.15 "Слепия" - сериал, 2 еп.(3) /п/
23.00 "Монголия" - док. филм
00.00 "Край на програмата"
НЕДЕЛЯ – 31.10.2021
06.00 “Сянката на Елена” – сериал, 20 еп. /п/
07.00 "Страниците от живота” – сериал, 112 еп.
08.00 "Астерикс и голямата битка" - аним. филм
09.30 "Слепия" - сериал, 2 еп.(4)
10.30 "История и загадки на нацизма" - док. филм
11.30 "Жоакина" - сериал, 10 еп.
12.30 "Страниците от живота” – сериал, 112 еп. /п/
13.30 "Не се предавай" - игр. филм
15.00 "Робин худ" - аним. филм, 1 еп.
15.30 "Дивият ангел" - сериал, 25 еп. /п/
16.30 “Глукхар” – сериал, 47 еп.
17.30 "Жоакина" - сериал, 10 еп. /п/
18.30 “Сянката на Елена” – сериал, 21 еп.
19.15 "Джо" - сериал, 3 епизод
20.00 “Кула на смъртта” – игр. филм
21.30 “Сянката на Елена” – сериал, 21 еп. /п/
22.15 "Слепия" - сериал, 2 еп.(4) /п/
23.00 "Финансовите пирамииди" - док. филм
00.00 "Край на програмата"
2021-10-23 17:58:38