RM TV: 13-19.09.2021 г.
ПОНЕДЕЛНИК – 13.09.2021
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 121 еп. /п/
07.00 "Страниците от живота” – сериал, 64 еп.
08.00 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 144 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 5 еп.
09.30 "Любовен облог" - сериал, 89 еп.
10.30 "Фантомас" - игр. филм
12.30 "Страниците от живота” – сериал, 64 еп. /п/
13.30 “История на Бронкс 1" – игр. филм
15.30 "История и загадки на нацизма" - док. филм
16.30 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 144 еп. /п/
17.30 “Вангелия” – сериал, 11 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 122 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 “Ирония на съдбата“ 1 част - игр. филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 122 еп. /п/
23.20 "Любовен облог" - сериал, 89 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"
ВТОРНИК – 14.09.2021
06.00 "Изумрудената огърлица” – сериал, 122 еп. /п/
07.00 "Страниците от живота” – сериал, 65 еп.
08.00 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 145 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 6 еп.
09.30 "Любовен облог" - сериал, 90 еп.
10.30 "Другият наш възможен живот"- игр. филм
12.30 "Страниците от живота” – сериал, 65 еп. /п/
13.30 “Човекът оркестър" – игр. филм
15.30 "Планета земя " - док. филм, 1 еп., 2 еп.
16.30 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 145 еп. /п/
17.30 “Вангелия” – сериал, 12 еп.
18.30 "Изумрудената огърлица” – сериал, 123 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Ирония на съдбата" 2 част - игр.филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 "Изумрудената огърлица” – сериал, 123 еп. /п/
23.20 "Любовен облог" - сериал, 90 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"
СРЯДА – 15.09.2021
06.00 "Изумрудената огърлица” – сериал, 123 еп. /п/
07.00 "Страниците от живота” – сериал, 66 еп.
08.00 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 146 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 7 еп.
09.30 "Любовен облог" - сериал, 91 еп.
10.30 "Дори ангелите ядат боб" - игр. филм.
12.30 "Страниците от живота” – сериал, 66 еп. /п/
13.30 "Денят на Свети Валентин" - игр. филм
15.30 "Планета земя " - док. филм, 3 еп., 4 еп.
16.30 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 146 еп. /п/
17.30 “Глукхар” – сериал, 1 еп.
18.30 "Изумрудената огърлица” – сериал, 124 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Жега в градът" - игр.филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 "Изумрудената огърлица” – сериал, 124 еп. /п/
23.20 "Любовен облог" - сериал, 91 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"
ЧЕТВЪРТЪК – 16.09.2021
06.00 "Изумрудената огърлица” – сериал, 124 еп. /п/
07.00 "Страниците от живота” – сериал, 67 еп.
08.00 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 147 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 8 еп.
09.30 "Любовен облог" - сериал, 92 еп.
10.30 "Мисията" - игр. филм.
12.30 "Страниците от живота” – сериал, 67 еп. /п/
13.30 “Бананения Джо” - игр. филм
15.30 "Планета земя " - док. филм, 5 еп., 6 еп.
16.30 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 147 еп. /п/
17.30 “Глукхар” – сериал, 2 еп.
18.30 "Изумрудената огърлица” – сериал, 125 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "10 жертва" - игр. филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 "Изумрудената огърлица” – сериал, 125 еп. /п/
23.20 "Любовен облог" - сериал, 92 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"
ПЕТЪК – 17.09.2021
06.00 "Изумрудената огърлица” – сериал, 125 еп. /п/
07.00 "Страниците от живота” – сериал, 68 еп.
08.00 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 148 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 9 еп.
09.30 "Любовен облог" - сериал, 93 еп.
10.30 "Аржентинско танго" - игр. филм
12.30 "Страниците от живота” – сериал, 68 еп. /п/
13.30 "Червеният камион" - игр. филм.
15.30 "Планета земя " - док. филм, 7 еп., 8 еп.
16.30 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 148 еп. /п/
17.30 “Глукхар” – сериал, 3 еп.
18.30 "Изумрудената огърлица” – сериал, 126 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Планината на ботуша" - игр. филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 "Изумрудената огърлица” – сериал, 126 еп. /п/
23.20 "Любовен облог" - сериал, 93 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"
СЪБОТА – 18.09.2021
06.00 "Изумрудената огърлица” – сериал, 126 еп. /п/
07.00 "Страниците от живота” – сериал, 69 еп.
08.00 "Пасторсито" 1 част - аним. филм
09.30 "Любовен облог" - сериал, 94 еп.
10.30 "Планета земя " - док. филм, 9 еп., 10 еп.
11.30 "Кво Вадис" - сериал, 3 еп.
12.30 "Страниците от живота” – сериал, 69 еп. /п/
13.30 "Жената на моя партньор" - игр. филм
15.00 "Франклин" - аним. филм, 10 еп.
15.30 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 149 еп.
16.30 “Глукхар” – сериал, 4 еп.
17.30 "Кво Вадис" - сериал, 3 еп. /п/
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 127 еп.
19.15 "Къртицата" - сериал,сезон 2, 3 епизод
20.00 “Рамбо 4” – игр. филм
21.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 127 еп. /п/
22.15 "Любовен облог" - сериал, 94 еп. /п/
23.00 "Майкъл Джордан Макс" - док. филм
00.00 "Край на програмата"
НЕДЕЛЯ – 19.09.2021
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 127 еп. /п/
07.00 "Страниците от живота” – сериал, 70 еп.
08.00 "Пасторсито" 2 част - аним. филм
09.30 "Любовен облог" - сериал, 95 еп.
10.30 "Планета земя " - док. филм, 11 еп., 12 еп.
11.30 "Кво Вадис" - сериал, 4 еп.
12.30 "Страниците от живота” – сериал, 70 еп. /п/
13.30 "Синовете на вятъра" - игр. филм
15.00 "Франклин" - аним. филм, 11 еп.
15.30 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 149 еп. /п/
16.30 “Глукхар” – сериал, 5 еп.
17.30 "Кво Вадис" - сериал, 4 еп. /п/
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 128 еп.
19.15 "Къртицата" - сериал,сезон 2, 4 епизод
20.00 “Пуста земя” – игр. филм
21.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 128 еп. /п/
22.15 "Любовен облог" - сериал, 95 еп. /п/
23.00 "Ал Джазира" - док. филм
00.00 "Край на програмата"
2021-09-11 10:02:50