Монтана тръгна с равенство във Втора лига

Монтанци създадоха първи положение. В 12-та минута удар по диагонала на Крис Гади мина до дясната странична греда. Две минути по-късно гостите откриха резултата. Даниел Стоянов върна леко топката с глава към вратаря Мартин Петков. Стражът обаче бе изпреварен от Венцислав Иванов, който вкара за 0:1. Домакините тръгнаха да изравняват. На два пъти с глава Владислав Цеков - Каската стреля над гредата, а ударът на Стефан Каменов бе уловен от вратаря Грудев.

Монтана изравни в 65-та минута, когато Росен Кръстев намери Йордан Йорданов и с удар от далеч халфът прати топката в долния ляв ъгъл на Груев за 1:1. На два пъти влезлия, като резерва за домакините Фудил Идрисс пропусна , като в 67-та минута шутът му мина на сантиметри от страничната

греда. В 84-та минута Йордан Йорданов разтресе гредата на вратата на гостите. Четири минути по-късно вратарят Мартин Петков остави Монтана в мача, като блокира удар от близо на Боби Дамянов.