Локо Мездра и Дреновец завършиха наравно

Локомотив Мездра и Дреновец завършиха наравно в контролна среща, играна на стадиона в Мездра.

Първото полувреме ще се запомни със слаба игра и на двата тима, завършило без гол. След почивката домакините вдигнаха темпото и логично Методи Янков вкара първия гол, наказвайки грешка на централния бранител на Дреновец – Пламен Ненов. Той сбърка фатално и в 56-ата минута, когато фаулира съперник в наказателното поле и от дузпа Васислав Димитров удвои преднината на „железничарите“.

Много бързо обаче реферът посочи бялата точка и пред вратата на "Локомотив" за нарушение срещу 16-годишния Мартин Мартинов. Александър Веселинов вкара за 2:1. В 71-ата минута след центриране от фаул, Мариян Кусев реализира с глава третия гол за домакините. Малко по-късно Георги Илиев изведе Любомир Веселов и след шута му стана 3:2. Десетина минути преди края Мартинов изравни след асистенция на Веселов.