Дреновец прегази и Локо Мездра

Дреновец прегази и Локо Мездра ФК Дреновец победи с лекота Локомотив Мездра с 3:1 и го остави на трети глух коловоз. След равностойно първо полувреме гостите се отчетоха с една греда на Ангел Каишев в 30 минута. През второто полувреме, отлично подготвеният отбор на гостите, правеше каквото си поиска на терена със слисаните домакини. Целият отбор игра страхотно, но безспорно се раздаде централния защитник Ангел Каишев. Капитанът на отбора Калоян Цветков-Къро, който като професор дирижираше играта на отбора. Напред обичайните голмайстори реализираха своите положения, като Александър Веселинов отбеляза два гола, а невероятния Георги Стоянов-Испанеца реализира един гол.Това позволи на ст.треньора да направи три смени, като ви игра влязоха Любчо Веселов, Кристиян Илиев и младата надежда Чавдар Александров-Чочо изиграл добри минути като ляв бек.