Дубълът на Ботев (Враца) посече Севлиево

Дублиращият тим (средна възраст 18,5 години) на Ботев (Враца) спечели в Севлиево срещу едноименния отбор с 3:2. Двубоят бе от 28-ия кръг на Северозападната Трета лига. Селекцията на Радостин Александров измъкна трите точки в последните секунди след точно изпълнена дузпа от Виктор Василев. Иначе мачът беше равностоен. Гостите на два пъти повеждаха в резултата. Първо в 20-ата минута Василев завърши с гол контраатака на своя тим. Малко след това обаче капитанът на домакините Атанас Фиданин изравни от дузпа. В 70-ата минута Йордан Желев отново даде аванс на врачани. Няколко минути по-късно Георги Павлов изравни с глава. Футболистите вече очакваха последния съдийски сигнал на срещата, когато Фиданин извърши нарушение и Виктор Василев реализира отсъдената дузпа. Така Ботев свали Севлиево на шесто място в класирането.