Резерви носят победата на Левски над Първа атомна с 4:0

Левски 2020 /Лом/ победи с 4:0 Първа атомна /Козлодуй/ в среща от 27-ия кръг на Северозападната трета лига. На скамейка на лидера в групата отново бе Ферарио Спасов. Наставникът на ломчани се завърна след здравословен проблем.

До почивката и двата тима не успяха да стигнат до попадение. След направените промени от страна на Спасов, домакините заиграха по-убедително. След контузия Абушев се отчете с два гола. В 56-та с глава след центриране от ляво на Лъчезар Георгиев и три минути по-късно след корнер отдясно. След отлична комбинация подхваната от Абушев, Мариян Огнянов намери Мартин Димов и той направи преднината класическа. В 84-та минута асистиралия при първия гол Лъчезар Георгиев намери на близката греда Сапунджиев, който вкара за крайното 4:0 за Левски.