Пъстрина спечели комшийското дерби с Пъстренец

Лидерът в четвърта монтанска футболна дивизия Пъстрина 2012 /Николово/ победи с 2:0 при гостуването си Пъстренец /Долно Белотинци/ в мач от 16-ия кръг. За три минути момчетата на играещия президент Димитър Нисторов си свършиха работата. Александър Димитров с глава откри резултата в 25-та, а три по-късно с удар по диагонала Владислав Иванов довърши домакините.

Ето и останалите резултати от кръга:

Вихър /Николово/ - Миньор Кипровец /Чипровци/ 3:0, Расово – Бойчиновци 1:8, Син Стрел /Крапчене/ - Шурданица /Георги Дамяново/ 0:5, Ком /Берковица/ - Вършец 8:1, Ботев 1930 /Кобиля/ - Селияк /Стубел/ 1:0. Лидер е Пъстрина с 44 точки, Шурданица има 34, а на трето място е Вихър /Николово/ с 33.

Пъстренец /Долно Белотинци/ - Пъстрина 2012 /Николово/ 0:2

Пъстренец: Милен Милков, Борислав Радев, Християн Трендафилов /к/, Ивайло Иванов, Любослав Стоянов, Стоян Петров, Георги Верчев, Костадин Ракшиев, Мартин Петров, Владимир Йорданов, Кристиян Циерански

Пъстрина: Петко Петков /к/, Борислав Алексиев, Тони Тодоров, Денислав Петров, Тодор Костов, Светослав Сашов, Любомир Тодоров, Александър Димитров, Юлиян Найденов, Владислав Иванов, Кристиян Симеонов.
Голмайстори: 0:1 Александър Димитров (25), 0:2 Владислав Иванов (28).

Главен съдия: Емилиян Тодоров.

Асистенти: Тодор Валериев, Борис Петков.