Левски разби с 5:0 Ботев II при дебюта на Феро

Левски 2020 /Лом/ смаза с 5:0 Ботев II /Враца/ на старта на 22-ия кръг на Северозападната трета лига. Така новият наставник на лидера в Северозападната трета лига Ферарио Спасов започна с победа начело на ломчани.

До почивката момчетата на Феро вкараха четири пъти. Головата фиеста откри Петко Петков във 2-та минута, като се възползва от пас на Георги Цеков и с удар по диагонала матира вратаря на врачани Христо Георгиев.. Мариян Огнянов покачи на 2:0 след асистенция на Лъчезар Георгиев. Мартин Динов се възползва от подаване на Алекс Георгиев и направи преднината на ломчани класическа 3:0.Нов гол на Огнянов с глава след пас на Цеков доведе нещата до 4:0 на почивката. След час време игра Рангел Абушев проби от ляво и намери на дузпата Йордан Георгиев, който оформи крайното 5:0 за Левски 2020 /Лом/. Така на върха левскарите имат актив от 54 точки. В следващия кръг, на 28 март, Левски гостува на Партизан /Червен бряг/.

Левски 2020 /Лом/: Вълков, Ал. Георгиев, Цеков, Иванов, Огнянов, Л.Георгиев, Динов, Христов /к/, Николов, Петков, Мурадов

Ботев II /Враца/: Хр. Георгиев, Добчев, Русинов, Василев, Радев, Желев, Кр. Георгиев, Петров /к/,Младенов, Йотов, Петков