Левски с реми срещу Етър ІІ

Без победител завърши мача между Левски 2020 /Лом/ и Етър ІІ /Велико Търново/ от отложения 15-ти кръг на Северозападната трета лига. Заради ремонтните дейности на стадиона в Лом отново левскарите играха в Чипровци.

До почивката паднаха и двата гола. В средата на полувремето с глава Николай Христов засече центриране на Цеков и изведе напред ломчани. Минута преди края на първата част вратаря на Левски Деян Вълков излезе извън наказателното поле, изби топката, но тя попадна у противников играч, който я прати в мрежата му за 1:1. До края срещата се игра пред вратата на гостите. Гредите спасиха „болярите” след удари на Мариян Огнянов, Георги Цеков и Николай Николов. Това бе последната среща на Левски за календарната година. Момчетата на треньора Благой Кръстанов са лидер с актив от 41 точки. Преследвачът Севлиево има 7 по-малко, а с по 33 са Янтра /Габрово/ и Ботев ІІ /Враца/.