RM TV: 16-23 ноември
ПОНЕДЕЛНИК -16.11.2020
06.00 “Изумрудената огърлица” - сериал, 121 еп./п/
07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 116 еп./п/
08.00 "Любовен облог" - сериал, 19 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 17 еп.
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 55 еп.
10.30 "Лов на пирани" - игр. филм.
12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 116 еп./п/
13.30 “Хай Лайф" - игр. филм
15.30 “Неизвестното семейство Юлянови"- док. филм.
16.30 "Любовен облог" - сериал, 19 еп./п/
17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 117 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” - сериал, 122 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Гръмотевични птици“ - игр. филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 “Изумрудената огърлица” - сериал, 122 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 55 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"
ВТОРНИК - 17.11.2020
06.00 “Изумрудената огърлица” - сериал, 122 еп. /п/
07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 117 еп./п/
08.00 "Любовен облог" - сериал, 20 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 18 еп.
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 56 еп.
10.30 "Жълто"- игр. филм
12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 117 еп. /п/
13.30 "Ароматът на успеха" - игр. филм
15.30 “Финансовите пирамиди"- док. филм.
16.30 "Любовен облог" - сериал, 20 еп. /п/
17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 118 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” - сериал, 123 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Армано" - игр. филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 “Изумрудената огърлица” - сериал, 123 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 56 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"
СРЯДА - 18.11.2020
06.00 “Изумрудената огърлица” - сериал, 123 еп. /п/
07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 118 еп. /п/
08.00 "Любовен облог" - сериал, 21 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 19 еп.
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 57 еп.
10.30 "Леон" - игр. филм.
12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 118 еп. /п/
13.30 “Кечистът 1" - игр. филм
15.30 “Кастро"- док. филм.
16.30 "Любовен облог" - сериал, 21 еп. /п/
17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 119 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” - сериал, 124 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Хрониките на Ридрик" - игр. филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 “Изумрудената огърлица” - сериал, 124 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 57 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"
ЧЕТВЪРТЪК - 19.11.2020
06.00 “Изумрудената огърлица” - сериал, 124 еп./п/
07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 119 еп. /п/
08.00 "Любовен облог" - сериал, 22 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 20 еп.
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 58 еп.
10.30 "Замръзналата река" - игр. филм.
12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 119 еп. /п/
13.30 "Брак по италиански" - игр. филм.
15.30 “Майкъл Джордж Макс"- док. филм.
16.30 "Любовен облог" - сериал, 22 еп. /п/
17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 120 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” - сериал, 125 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Невинност" - игр. филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 “Изумрудената огърлица” - сериал, 125 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 58 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"
ПЕТЪК - 20.11.2020
06.00 “Изумрудената огърлица” - сериал, 125 еп. /п/
07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 120 еп./п/
08.00 "Любовен облог" - сериал, 23 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 21 еп.
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 59 еп.
10.30 "Чочарка" - игр. филм.
12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 120 еп. /п/
13.30 "Наследството на Ферамонти" - игр. филм.
15.30 “Убийството на Версаче"- док. филм.
16.30 "Любовен облог" - сериал, 23 еп. /п/
17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 121 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” - сериал, 126 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Малката Москва" - игр. филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 “Изумрудената огърлица” - сериал, 126 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 59 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"
СЪБОТА - 21.11.2020
06.00 “Изумрудената огърлица” - сериал, 126 еп. /п/
07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 121 еп./п/
08.00 “Истината за червената шапчица" - аним. филм
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 60 еп.
10.30 “Чикаго"- док. филм.
11.30 “Слепия" - сериал, 7 еп.
12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 121 еп./п/
13.30 “Оскар" - игр. филм
15.00 "Франклин" - аним. филм, 22 еп.
15.30 "Любовен облог" - сериал, 24 еп.
16.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 122 еп.
17.30 “Слепия" - сериал, 7 еп. /п/
18.30 “Изумрудената огърлица” - сериал, 127 еп.
19.15 "Глукхар" - сериал, 11 еп.
20.00 “Откраднато лято" - игр. филм
21.30 “Изумрудената огърлица” - сериал, 127 еп. /п/
22.15 "Дивият ангел" - сериал, 60 еп. /п/
23.00 “Берлин" - док. филм
00.00 "Край на програмата"
НЕДЕЛЯ - 22.11.2020
06.00 “Изумрудената огърлица” - сериал, 127 еп. /п/
07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 122 еп./п/
08.00 "Каспар" - аним. филм
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 61 еп.
10.30 “Коктейлът Дудаев"- док. филм.
11.30 “Слепия" - сериал, 8 еп.
12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 122 еп./п/
13.30 "Отмъщението" - игр. филм
15.00 "Франклин" - аним. филм, 23 еп.
15.30 "Любовен облог" - сериал, 24 еп. /п/
16.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 123 еп.
17.30 “Слепия" - сериал, 8 еп. /п/
18.30 “Изумрудената огърлица” - сериал, 128 еп.
19.15 "Глукхар" - сериал, 12 еп.
20.00 “Колела" - игр. филм
21.30 “Изумрудената огърлица” - сериал, 128 еп. /п/
22.15 "Дивият ангел" - сериал, 61 еп. /п/
23.00 “Стокхолм" - док. филм
00.00 "Край на програмата"
ПОНЕДЕЛНИК - 23.11.2020
06.00 “Изумрудената огърлица” - сериал, 128 еп. /п/
07.00 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 123 еп./п/
08.00 "Любовен облог" - сериал, 25 еп.
09.00 "Франклин" - аним. филм, 24 еп.
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 62 еп.
10.30 "Дванадесета нощ" - игр. филм.
12.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 123 еп. /п/
13.30 “Есен в Ню Йорк" - игр. филм
15.30 “20 години диалог"- док. филм.
15.50 "Прага" - док. филм
16.30 "Любовен облог" - сериал, 25 еп. /п/
17.30 “Преуспелите на г-жа Пелс” - сериал, 124 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” - сериал, 129 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 “Звярът“ - игр. филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 “Изумрудената огърлица” - сериал, 129 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 62 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"
2020-11-13 11:50:09