Кариана смачка Чавдар с 4:0, чака Царско село

Лидерът във Втора лига Кариана /Ерден/ без проблеми отстрани аматъорския Чавдар /Троян/ за купата на България след 4:0, като гост. В 8 мин. Владислав Цеков - Каската се възползва от пас на Пиер Пиеров и откри головата фиеста. Стоян Предев намери Матеус Касарото и от дузпата бразилецът покачи на 0:2. Две минути след почивката другия чужденец на карианци Жустино Мендеш с глава прехвъри вратаря на Чавдар и направи преднината класическа. В 68 мин. Мендеш центрира от ляво и капитанът Евгени Игнатов - Бамзе довърши аматъорите за крайното 0:4. На 1/16 финала Кариана приема Царско село. В този етап на миналогодишното издание на турнира за купата именно карианци изхвърлиха „царете“ след 3:0 на стадиона в Ерден.

Кариана: Весков, Дичев, Предев /55-Апостолов/, Николов, Личев /55-Хр.Илиев/, Касарото, Игнатов /к//70-Мичев/, Пиеров /55-Дамянов/, Мендеш, Цеков /70-Търтов/, Г.Илиев