Левски вкара 4 на Бдин

Новакът в Северозападната трета лига Левски 2020 /Лом/ продължава с победния си ход. При гостуването си на Бдин /Видин/ момчетата на треньора Благой Кръстанов се поздравиха с успех с 4:0 в среща от 8-ия кръг.

Головете бяха реализирани от различни футболисти, по два в двете полувремена. В 20-та минута Цвети Неделчев откри резултата за ломчани с глава. Девет по-късно Йордан Георгиев с параболичен удар увеличи аванса на Левски. След час време игра от фаул Мариян Огнянов - Мацата направи преднината класическа. В 89-та Иво Орлинов след пробив и пас на Лъчезар Георгиев матира за четвърти път вратаря на Бдин.

Левски заема четвърто място във временното класиране в актив от 15 точки. На 4 октомври, неделя, от 16 ч. Левски приема Академик /Свищов/.