Левски тресна с 4:0 Партизан

Левски 2020 /Лом/ победи с 4:0 Партизан /Червен бряг/ в среща от 6-ия кръг на Северозападната трета лига. Това стана пред погледа на временно изпълняващия длъжността президент на БФС Михаил Касабов и шефът на ЗС на БФС във Велико Търново Бончо Генчев и големия футболист Пламен Гетов. Двамата бяха специални гости на кмета на Лом д-р Георги Гаврилов. Преди срещата те се запознаха с обновената спортна база на Левски. Народният представител от ГЕРБ Монтана инж. Дилян Димитров също бе сред официалните лица.

В 8-та минута Цвети Неделчев откри головата сметка на ломчани, като след многоходова акция и разбъркване пред вратата на Партизан се разписа за 1:0. Малко преди почивката Йордан Георгиев с удар в обратния ъгъл покачи на 2:0 след самостоятелна акция от ляво. Мариян Огнянов - Мацата направи преднината на домакините класическа, а Абушев вкара в 70-та минута за крайното 4:0 за Левски. Пет минути по-късно гостите спечелиха дузпа за нарушение на Раиф Мурадов, но вратаря на ломчани Иван Ризов я спаси. След изиграни пет срещи и 9 точки Левски заема петото място във временното класиране без загуба - 2 победи и три равни мача.

Преди мача стана официалното представяне на отбора за новия сезон и откриването на новия спортен комплекс.