Ком удари с 4:0 младоците на Монтана

Третодивизионният Ком /Берковица/ се наложи с 4:0 над юношите старша възраст на Монтана в приятелска среща. Младите надежди на монтанци можеха да открият резултата в 10-та минута. Алекс Тодоров обаче не успя да вкара от дузпа. Ивайло Орлинов след центриране и Пламен Ненов от фаул се разписаха за домакините до почивката. Гълъб Герасимов от дузпа и Милен Гоцов бяха точни през втората част. За Монтана пропуски направиха Георги Манолиу и Антонио Антонов.

В сряда елитния тим на Монтана гостува на Академи Ботев във Враца, а Ком на Левски в Лом.

Монтана U19: П.Петров, Замфиров, Миланов, Валериев, Младенов, М.Тодоров, Вълков, Антонов, Борисов, Ал.Тодоров, Петров /Соколов, Манолиу, Славчев, Е.Петров, Димитров, В.Тодоров/