„Скала-2015“ се увенча с победа

Футболистите на ФК „Скала-2015“ – Оселна се увенчаха с победата във второто издание на мемориалния турнир в памет на един от най-известните футболисти от елита в област Враца-Ангел Радков – Чико. На изкуственото игрище в с. Моравица среща си дадоха ветераните от три мездренски футболни клуба – домакините от ФК „Околчица“, ФК „Скала 2015“ – Оселна и ФК „Ботевъ“ – Брусен. Играчите играха по схемата „всеки срещу всеки“, а срещите бяха с продължителност 2х20 минути с 5 минути прекъсване.

В първата среща оселчани и бруснени не успяха да определят победител, завършвайки 3:3. Във втората среща обаче тимът на Росен Николов надделя над домакините с 4:2. Победителят в турнира бе определен с изпълнение на дузпи между ФК „Скала-2015“ – Оселна и ФК „Ботевъ“ – Брусен. При наказателните удари командата от Оселна триумфира с 5:3, а кметът на Оселна Росен Николов вкара победното попадение.

Петьо Ценов от ФК „Околчица“ - Моравица получи приза за голмайстор, а Стилиян Кръстев от ФК „Скала-2015“ – Оселна - за вратар на турнира.