Нова победа за “Локо”-Мездра

Отборът на “Локомотив”-Мездра постигна нова убедителна победа в контролните срещи от зимната си подготовка.

Железничарите разгромиха със 7:0 тима на “Ком”-Берковица. Двубоят се игра на терена с изкуствено покритие в Мездра. Головата фиеста за домакините започна още в 10-та минута, когато Ивайло Цветанов се разписа за 1:0. В 25-та минута Николай Цветков бе грубо фаулиран в наказателното поле и реферът отсъди 11-метров наказателен удар. Потърпевшият не сгреши от бялата точка и удвои преднината на “Локомотив”. Три минути преди края на първата част Иван Мишев се разписа за 3:0 след асистенция на Николай Цветков. През втората част отново по-дейни на терена бяха футболистите от Мездра, които реализираха още четири попадения. В 52-та минута след самостоятелна акция отдясно Валдемар Стоянов вкара за 4:0. Десетина минути по-късно Николай Цветков покачи на 5:0, а в 70-та минута Владимир Найденов се разписа за 6:0. Крайното 7:0 оформи в Валдемар Стоянов осем минути преди последния съдийски сигнал. Следващата контролна на „Локомотив”-Мездра е в събота-8 февруари, когато момчетата на Иван Редовски са домакини на “Бдин”-Видин. Двубоят започва от 12.00 часа.