Монтана катастрофира на „Българска армия”

Монтана загуби с 0:6 гостуването си на ЦСКА. Тимът от Северозападна България не можа да затрудни нито веднъж вратаря Димитър Ефтимов.

След центриране от корнер на Варела с глава Мено Кох откри резултата в 13-та минута. В 36-та Тибо Вион стребя от далеч, топката се отклони от гърба на Михов и врезе в мрежата на Макенджиев за 2:0. След почивката Кери направи преднината класическа, а Матей вкара за 4:0. Последваха два гола на Кейта от дузпа и в 91-та минута за крайното 6:0. В събота Монтана приема Берое /Стара Загора/.

ЦСКА: Ефтимов, Матей, Кох, Варела, Кери, Кейта, Вион, Чарлс, Мазику, Турицов, Юга

Монтана: Макенджиев, Предев, Михов /к/, Цонков /46-Законов/, Йорданов, Кики, Терзиев /59-Сенхаджи/, Айтов, Кръстев, Ангелов /62-Буджамаа/, Минков