Левски Лом написа тройка на Трявна като гост

Левски Лом написа тройка на Трявна като гост С класическото 3:0 „Левски 2020“ (Лом) категорично надигра домакините от Трявна в 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Момчетата на Благой Кръстанов доминираха през целия двубой и не дадоха никакви шансове на „Трявна“. Още до почивката „сините“ водеха с 2:0 след две точни попадения на Рангел Абушев в 3 мин. и в 44 мин. И през второто полувреме „Левски“ диктуваше събитията на терена, а третия гол отбеляза Мариян Огнянов в 86 мин. Това е седма поредна победа и без допуснат гол за ломския отбор, който има и мач по-малко, заради отложения от 2-ия кръг с „Локомотив“ (Мездра). „Левски 2020“ (Лом) е единственият тим без загуба, с най-добра голова разлика – 27:2, след осем победи и два равни мача. Следващия 13-и кръг, в битка с прекия конкурент за първото място, отборът на Благой Кръстанов е домакин на „Спартак“ (Плевен). Двубоят е на 1 ноември 2020 г., неделя, от 14.30 ч., на градския стадион.