Кариана размаза с 4:0 Локо /Горна Оряховица/

Кариана постигна категорична победа с 4:0 срещу Локомотив /Горна Оряховица/ в среща от 6-ия кръг на Втора лига. Успехът затвърди на второ място във временното класиране момчетата на треньора Веселин Великов.

С ранен гол ерданчани попариха „железничарите” от Горна Оряховица. Във 2-та минута от малкото наказателно поле Владимир Мичев засече центриране на Дамянов за 1:0. Предев стреля, вратаря на гостите Христов изби топката, а добавка Дичев бе точен за 2:0. До почивката с диагонален удар Еминуил Личев направи преднината на Кариана класическа 3:0. Осем минути след като влезе на терена Жустино Мендеш с пета засече пас от дясно на Дамянов и прати топката в мрежата на гостите за крайното 4:0 за кеф на собственика на Кариана Милан Йосифов. След срещата 20-тината фенове на Локомотив поискаха обяснение от играчите за срамната загуба.

Кариана - Локомотив /Горна Оряховица/ 4:0 /3:0/