Локо (Мездра) би Първа атомна у дома

ОФК „Локомотив-Мездра“ победи с 2:0 като домакин тима на ФК „Първа атомна“ в първата среща от сезон 2019/2020 в Северозападната Трета лига.

В първия мач на новия треньор Валери Цветанов тимът на ОФК „Локомотив-Мездра“ взе превес още в първите минути на срещата. В 21-вата минута капитанът на „червено-черните“ Валдемар Стоянов отклони топката с глава, след центриране от левия фланг на  Момчил Манчев, и отбеляза първия гол в актива на железничарите.

Петнадесет минути по-късно Светослав Валериев изведе Валдемар Стоянов, който преодоля вратаря на ФК „Първа атомна“  Ивайло Върганов за 2:0. До края на първата част близо до попадение бяха Красимир Георгиев и Мартин Михайлов.

Втората част започна с преса в центъра на терена от страна на „червено-черните“, което запази преднината на ОФК „Локомотив-Мездра“.

За „червено-черните“ в игра се включиха: Генади Ненков, Стефан Георгиев, Симон Николов, Мартин Михайлов, Момчил Манчев, Марио Иванов, Светослав Валериев, Валдемар Стоянов, Мартин Рашов, Антонио Йорданов и Красимир Георгиев  (заменен в 78-та минута от Михаел Парасков).