Юношите на ЦСКА разбиха Ботев /Враца/

Юношите на ЦСКА-София до 15 години разбиха Ботев (Враца) със 7:0 в мач от 12-ия кръг на Елитната група. Срещата се игра на помощния терен на стадион "Христо Ботев" във Враца. "Червените", водени от Атанас Борносузов, излязоха напред в резултата след гол на Йоан Лозанов от фаул. Йоан Борносузов се разписа за 2:0, след като засече центриране на Ясен Цеков. На старта на второто полувреме Цеков отново подаде на Борносузов за 3:0, а за четвъртия гол синът на треньора асистира на Цеков. Йоан Лозанов вкара петото попадение за ЦСКА-София след ново отлично центриране на Цеков, Георги Чорбаджийски беше точен за 6:0, а Лозанов оформи хеттрика си за 7:0 след чудесно взаимодействие с Борносузов в предни позиции.

След изразителния успех ЦСКА-София събра 30 точки (9 победи и 3 равенства до момента в първенството), повеждайки с две точки на втория Левски, който направи 1:1 с Етър.