Планирани прекъсания на електрозахраняването във Врачанска област

 

 

Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 06 - 10 август 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

 

Община Враца

Община Борован  

На 09.08.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Борован:   Антим I-Ви, Бачо Киро, Веслец, Д-Р Васил Стойновски, Никола Вапцаров, Рашо Трифонов, Славко Ценов, Тошка Петрова, Христо Ботев, Цено Мишов

Община Бяла Слатина  

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бъркачево:   9-Ти Май, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Местност Вутов Геран, Местност Криволя, Местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /10:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина:   Агиното Бранище

На 06.08.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./   На 07.08.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ -  Търнак:   Гено Петров, Гео Милев, Иван Ненов, Крайбрежна, Крайна

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Враняк:   Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев,  ПИрин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:   Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Габаре:   Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Чечера, Шипка

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Комарево, Общ. Бяла Слатина:   Месност Врачанка

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  По ПИца:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил И Методий, Кръстовище Х.Димитър И Г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков,  ПИрин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Соколаре:   Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-Ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

Община Враца  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Горно Пещене:   Бузлуджа, Васил Коларов, Веслец, Георги Кирков, Изток, Ленин, Скът, Цеко Георгиев, Цеко Каменов

На 06.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Нефела:   Витоша

На 07.08.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Враца:   Индустриална

На 07.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Власатица:   Александър Стамболийски, Байкал, Витоша, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Калиакра, Ленин, Маршал Толбухин, Радецки, Христо Ботев

На 07.08.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Мало Пещене:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Нивянин, Ком, Косматица, Лазар Петров, Околчица, Орешака, Трапезица, Шипка

На 07.08.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Враца:   Алеко Константинов, Безименна, Вежен, Мито Орозов, Ученически Комплекс

На 08.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:   Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 08.08.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Враца:   Дъбника

На 09.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Власатица:   Ален Мак, Батак, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Георги Димитров, Река Амур, Хаджи Димитър, Шипка

На 10.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Власатица:   Байкал, Батак, Волга, Гаврил Генов, Георги Димитров, Драва, Дунав, Здравец, Искър, Кирил И Методий, Ленин, Люлин, Река Лева, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Криводол  

На 06.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 07.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Баурене:   9-Ти Септември, Байкал, Божур, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дъб, Ивайло, Кокиче, Мусала,  ПИрин, Роза, Росица, Русалка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

На 07.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Лесура:   Албена, Байкал, Веслец, Владая, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Околчица, Христо Смирненски, Шипка, Янтра

На 08.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Лесура:   Албена, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Арда, Бузлуджа, Вихрен, Вола, Ген. Гурко, Георги Дамянов, Димитър Благоев, Драва, Мадара, Огоста, Плиска, Райко Даскалов, Рила, Хаджи Димитър, Шейново

На 08.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Осен, Общ. Криводол:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Гаврил Генов, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Драва, Иванка Ботева, Иглика, Йордан Лютибродски, Кокиче, Ком, Лазар Станев, Лопушанска Дружина, Люлин, Малчика, Митко Палаузов, Мургаш, Околчица, Петко Д. Петков, Сан Стефано, Станке Димитров, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Цар Калоян

На 09.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Лесура:   Ветрен, Витиня, Волга, Димитър Благоев, Еделвайс, Йордан Лютибродски, Кокиче, Неофит Рилски, Околчица, Паисий Хилендарски, Речка, Ропотамо, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Цар Самуил

Община Мездра  

На 09.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Елов Дол

На 09.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград

На 09.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лютидол:   Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Малчика, Махала Брусника, Махала Кацарска, Махала Тишовци, Махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка

На 09.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Типченица:   7-Ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил И Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Махала Креща, Махала Реката, Махала Шумир, Местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д.Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

На 09.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ребърково:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                     CEZ GROUP

 

 

 

 




2018-08-03 13:14:03