Наградиха победителите в турнира за купата на община Вършец

В традиционния, ежегоден общински турнир по волейбол за купата на община Вършец тази година се включиха общо 3 отбора – мъже от Вършец и Берковица.

Турнирът стартира на 1 август, а финалните срещи се играха на 3 август на волейболното игрище в Боровия парк. Организатор и главен съдия по време на първенството бе Тодор Тодоров от Монтана.

Финалната среща между "Тони спорт" и "Сборная" бе много оспорвана и завърши с резултат 3:2 гейма за отбора на „Тони спорт“.

На първо място се класира отбор „Тони спорт“ от Берковица, второ място зае отбор „Ла Фурия“ от Вършец , а третото място получи отбор „Сборная” от Вършец.

Победителите, заели първите три места в турнира получиха купата на Община Вършец, медали, грамоти и парични премии на обща стойност 300 лева, връчени им от секретаря на Община Вършец Даниела Тодорова.