Ботев /Враца/ завъртя хикс със Септември

Отборът на Септември /София/ продължава без загуба в контролните си срещи, след като завърши 1:1 срещу тима на Ботев (Враца), в мач, игран на стадиона в град Разлог. Наставникът на "септемврийци" не можа да разчита на Васил Добрев, Асен Чандъров, Владимир Николов, Иван Стоянов, Янко Георгиев и Стилян Николов, поради различни причини. В стартовите 11 започнаха Валентин Галев, Георги Стоичков, новите попълнения Аласан Диаби и Александру Бенга, каращият пробен период колумбиец Серхио, Фабиано Алвеш, Иван Тилев, Борис Галчев, Ишмаел Байду, Крис Гади и Мирослав Будинов.

Резултатът бе открит в 9 - та минута на срещата, когато Фабиано Алвеш се оказа най-съобразителен в наказателното поле на "врачани" и след разбъркване стреля силно в мрежата на Ботев /Враца/. До края на полувремето се откриха няколко възможности пред двете врати, като двубоя предложи приятен за гледане атакуващ футбол.

Второто полувреме, треньорът на Ботев /Враца/ смени по-голямата част от своите играчи, а свежите сили дадоха и резултата, когато след съмнения за засада Валери Домовчийски върна равенството в двубоя.