ФК „Мизия” победител в „Дунавска лига”

ФК „Мизия“ стана шампион в първото издание на турнира „Дунавска Лига“ 2018. Победителят се изправи в директен сблъсък за трофея с „Червена Чета „Радецки“ и успя да го победи много трудно с 2:0. Мачът се игра на много тежък и хлъзгав терен, но това не попречи на двата тима да се спуснат в здрава битка и да търсят победата до последния съдийски сигнал. В самия край на срещата късметът беше на страната на „Мизия“ и след голове на Цветан Лазаров в 45 минута и Николай Ганчев в последната минута, те успяха да вземат титлата. Втори се нареди тимът на „Червена Чета „Радецки“, а трети останаха момчетата на „Вековна Дружина“ Козлодуй. Дружината спечели своя мач служебно, след като ФК „Поломие“ не се яви. „SportRespect.com“ Козлодуй загуби с 5:0 от ФК „Криста“ Лом, а ФК „Пъстренец“ победиха домакините от ФК „Оряхово“  с 4:3.