В Мездра ликуват: Локо с 3 категорични победи

Детският отбор на ОФК „Локомотив-Мездра“ срази като гост със 7:1 тима на ФК „Скала 2015“-Оселна в среща от отложения 13 кръг на първенството по футбол в „Зона Враца“. Точни за общинския отбор бяха: Александър Лазаров с хеттрик, Цветелин Иванов отбеляза два гола, а с по едно точно попадение се разписаха Теодор Вишински и Тихомир Петров.

На 14.04.2018г.  от 10:30 ч. на изкуствения терен на градския стадион „Локомотив“ тимът на Иван Георгиев-Саки ще посрещне отбора на ФК “Кариана“-Монтана.

Юношите младша възраст на ОФК „Локомотив-Мездра“ пък разгромиха  с 10:0 ФК“ Ботев“- Криводол в среща от отложения 12 кръг на първенството по футбол в „Зона Враца“.  До почивката възпитаниците на треньора Иван Георгиев водеха с 2:0. През второто полувреме младите надежди на ОФК добавиха към своя голов актив още 8 попадения. Петър Петров направи хеттрик, Ерик Тронков отбеляза 2 гола, а по един път се разписаха Любослав Валентинов, Никола Луканов, Тони Христов, Росен Иванов и Иван Марианов.

В следващия мач юношите на общинския тим ще домакинстват срещу ФК “Ком“- Берковица. Срещата ще се проведе на 13.04.2018г. от 16:00 ч. на изкуствения терен на стадион „Локомотив“.

Мъжкият отбор на ОФК „Локомотив-Мездра“ пък добави още 3 точки към актива си след победа с 9:1 над ФК „Ботев“-Рогозен в 18-я кръг на първенството по футбол на „А“ ОФГ- „Зона Враца“. Валдемар Стоянов отбеляза завидните  5 гола за общинския тим.  Кирил Кръстев постигна хеттрик, а с едно точно попадение се разписа и Владимир Христов.

На 15.04.2018г. от 17:00ч. мъжкият отбор на ОФК „Локомотив-Мездра“ ще гостува на ФК“Огоста“- Хайредин.