„Локо” Мездра разгроми Бойчиновци

ОФК “Локомотив-Мездра“ победи ФК “Бойчиновци“- с. Бойчиновци с 5:1 във втората си контрола от зимната подготовка. Мачът се игра на изкуствения терен на Стадион „Локомотив“ в Мездра. Новото попълнение на общинския тим Кирил Кръстев срази вратата на противника в 15 мин. и 18 мин. До края на първото полувреме с по един гол се разписаха Валдемар Стоянов и Тихомир Найденов-Бизнеса. През втората част на двубоя бе отбелязан и 5-я гол от страна на домакините, чиито автор отново бе Валдемар Стоянов. Точен за гостите бе Мирослав Димитров.

На 17 февруари ОФК „Локомотив-Мездра“ отново ще бъде домакин и на третата контрола от зимната си подготовка. Срещата срещу тима на ФК “Ботев“- с. Рогозен ще започне в 14:30 ч.