ОФК „Локомотив-Мездра“ разгроми „Монолит“-Манастирище

Общинският футболен клуб „Локомотив-Мездра“ разгроми безапелационно досегашния лидер във временното класиране в „А“ ОФГ „Монолит“-Манастирище с 11:0. Това е втората поредна убедителна домакинска победа на „железничарите“ след разгрома над „Септември 98“- Гложене с 10:0.

Головото настъпление бе открито в 10-та мин. от Емил Борисов. До края на полувремето точни за общинския тийм бяха: Костадин Пилитов /20 мин./, Момчил Манчев /21 мин./, Брайан Стоянов /24 мин/. Любослав Петров реализира два поредни точни удара във врата на „Монолит“ в 31-та. и 44-та мин., а Илия Илиев се разписа в 45 мин.

През второто полувреме точни за „железничарите“ бяха Брайан Стоянов /54 мин/, Любослав Петров /55 мин/ и Константин Велков в 60-та и 70-та мин. В 80-та минута срещата бе прекратена от главния рефер Симеон Къчовски. След тази трета победа на ОФК „Локомотив-Мездра“ от началото на сезона, „железничарите“ са водачи във временното класиране в „А“ ОФГ с 10 точки с голова разлика 26:3. Със същия актив, но с голова разлика от 12:4 се нареди тимът на „Манастирище“-с. Манастирище.