„Първа Атомна” и „Бдин” с победи и място в топ четири

Отборите от Северозапада записаха нови победи в 4 кръг на трета лига. Двата състава „Пърав Атомна” и „Бдин” вече имат по три точки и намериха място в топ четири на временното класиране. „Първа Атомна” се очертава да бъде есенния хит в първенството на Северозападната Трета лига, след като постигна третата си поредна победа. Воденият от Николай Нинов надигра класически с 3:0 опитния тим на „Вихър” /Славяново/, чиито треньор е доказания спец Красимир Бислимов. Козлодуйчани вкараха ранни голове, като през целия мач владееха инициативата, а в защита бяха перфектни. Домакините набързо поведоха с 2:0 с голове на малдока Ростислав Данчев-Рони и ветерана Николай Ганчев. След почивката отново Ганчев оформи крайното 3:0 с попадение от дузпа.

В следващия кръг на 10 септември ще има дерби. Сензацията „Първа Атомна” ще гостува на водача „Кариана”, който има само една точка повече.

В 4-ти кръг не се посрами и „Бдин”, който разгроми с 4:0 „Академик” /Свищов/. Два гола за успеха заби младата надежда Янек Кирилов, разписал се в 40-та и 80-та минути. Останалите две попадения вкараха двама играли за „Ботев”/Вр/ - Калоян Цветков-Къро в 60-та и бившия юноша на врачанския школа Мартин Димитров в 89-та минути. „Бдин” също има 9 точки. Първата четвърка в класирането със същия актив допълва съставът на „Севриево”.