„Монтана” и „Ботев” си вкараха 6 гола в контрола в Банско

„Монтана” и „Ботев” /Вр/ си вкараха 6 гола в контрола. Бившият член на „А” група спечели с 4:2 в проверка, играна в Банско. За монтанчани по 2 гола вкараха Атанас Илиев и Петър Атанасов. За „Ботев” се разписаха Александър Александров и Илия Карапетров. „Монтана” поведе с 2:0 още през първото полувреме. Атанас Илиев откри резултата с точен удар с десния крак, след подаване на Миро Антонов. В 30-та минута Петър Атанасов покачи на 2:0 след двойно подаване с Илиев. Веднага след почивката резултатът стана класически с нов гол на Петър Атанасов. Врачани намалиха в 63-та минута. Голът вкара  Александър Александров, който засече с глава центриране пред вратата. Пет минути по-късно Атанас Илиев отбеляза второто си попадение в мача, увеличавайки на 4:1. Десет минути преди последния съдийски сигнал Илия Карапетров оформи крайното 4:2 в полза на „Монтана”. За монтанчани това е втора победа в контролите, при едно равенство и една загуба. Врачани записаха пета загуба.