Врачанските полицаи извоюваха бронз в турнир по тенис на маса

Състезателите по тенис на маса към СК „Спартак-Враца” при ОД МВР – Враца взеха участие в Републиканско първенство по тенис на маса за служители на МВР, което се проведе в спортен комплекс „Камчия”. Отборът на врачанския клуб в състав Евгени Първанов, Александър Стоянов и Иван Иванов се класира на трето място в отборната надпревара, в която се пуснаха 17 тима. Първото място в турнира спечели отбора на Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението”, а на второ останаха състезателите на Академия – МВР. В състезанието по двойки Евгени Първанов и Светослав Иванов спечелиха престижното второ място, а другата двойка в състав Иван Иванов и Александър Стоянов останаха пети. В оспорваното състезание участваха 32 двойки.
В индивидуалната надпревара Евгени Първанов завоюва VII-мо, а другите двама състезатели от СК „Спартак” заеха девето и десето място измежду всичките 66 участници.Призовете на победителите бяха връчени от секретаря на Спортна Асоциация – МВР Иван Младенов.