Врачани разгромиха тимът на Сливен при U19

“Ботев” - Враца разгроми с 4:0 като гост тима на “Сливен”. Двубоят бе от третия кръг на първенството в елитната група до 19 г. Врачани отбелязаха по два гола преди и след почивката. Капитанът на “Ботев” Николай Михайлов откри резултата в 27-ата мин. Той засече с глава центриране от корнер на Георги Влайчовски. Андриан Краев удвои преднината на врачани след перфектно изпълнен пряк свободен удар. През втората част се разписаха точни за врачани бяха Селим Буковски и Ваклин Николов. За успеха на “Ботев” в Сливен играха: Стилиян Бонев, Георги Костов /Цветослав Ненков/, Валентин Парасков, Георги Кузовски /Цветан Митев/, Георги Влайчовски, Николай Михайлов, Иван Ерменков, Габриел Каменов /Ваклин Николов/, Виктор Василев, Андриян Краев и Селим Буковски /Грег Мицов/.