„Ботев” чака „Бдин”

„Единствената цел пред отбора ни до края на сезона са трите точки от всеки мач. Така ще е в петък и срещу „Бдин”, обеща старши-треньорът на „Ботев” Атанас Джамбазки.

Мачът от програмата на 12-ия кръг на северозападната „В” АФГ е на 23 октомври от 16 часа на стадион „Христо Ботев” във Враца. За да даде възможност на повече зрители да гледат любимците си, ръководството на „Ботев” отново ще отвори широко вратите на спортното съоръжение.

Старши-треньорът Атанас Джамбазки има колебания дали да включи в групата за мача защитника Раиф Мурадов и нападателя Венцислав Иванов, който получиха контузии в последния шампионатен двубой на отбора му.

Преди този мач домакините са втори във временното класиране с 30 точки в актива си, а головата им разлика от 41:4 показва, че врачани разполагат с най-силното нападение в трета дивизия. В неделя „Ботев” загря за мача с „Бдин”, като вкара 4 безответни гола на „Партизан”.

Видинчани пък загубиха домакинството си от „Етър” с 0:3, като попаденията паднаха в последните 10 минути на срещата. „Бдин” е четвърти в таблицата с 22 пункта и голова разлика 20:17.